Меню
095 8167785
Telegram/Viber | Дзвони прямо зараз!
UA / EN
ЄДИНА
КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
Структура
У Києві розташований наш основний офіс, де ми надаємо послуги з дизайну та проектування та забезпечуємо клієнтське обслуговування. У Львові працює повноцінний production-відділ, відділ продажу знаходиться у Нью-Йорку.
Нью-Йорк
Sales
1
Київ
Analytics and Management
2
Львів
Production
3
Принципи
Комунікації
Опрацювання ідеї – це безперервний процес аналітики та комунікації з клієнтом. В результаті ми отримуємо ефективний продукт, який повністю відповідає потребам бізнесу та подобається користувачам.
Саморозвиток
Навчаємось та навчаємо інших. Вже два роки працює наша власна школа мобільної розробки під iOS та Android.
Якість
Якість проектів, що розробляються, гарантовано сильним проджект-менеджментом і чітким керівництвом технічного директора і тимлідів за напрямами розробки.
Вакансії

Хочеш стати одним із нас?

Не знайшли відповідної вакансії, але хочете працювати у нас і стати частиною команди? Напишіть нам про свої навички та цікаві рішення.
AB Design

Бажаєте якісний та яскравий продукт? Зв'яжіться з нами!

Залишіть нам заявку з коротким описом вашої ідеї або зателефонуйте за номером 095 8167785. (На цьому номері є Viber та Telegram)

Індивідуальна гарантія та відповідальність власника з досвідом в ІТ з 2001 року.
Ми працюємо з бюджетами від 4000$ за одну програму клієнт.

Чим моя компанія відрізняється від конкурентів

До початку повномасштабної війни на ринку України було близько 100 компаній, що надавали послуги у сфері мобільної розробки.
З них 60 компаній працюють тільки на західний ринок і клієнти з України їм не цікаві і швидше за все ви навіть не знайдете їхньої реклами.
З 40 компаній, що залишилися, у яких є перевірена штатна команда – 15 компаній.
При цьому у 5 великих компаній зі штатом від 100 розробників і у них цінник розробки стартує від 100 000 доларів.
Ще 5 компаній мають штат 3-5 програмістів. Що не підходить для проектів, де важлива оперативність та складність проекту вище середнього.
Залишається 5 компаній на всю Україну. Де швидше за все ви працюватимете через менеджера, стикаючись з проблемами бюрократії та низької відповідальності найманих людей.
І тільки моя компанія може запропонувати вам роботу за вашим проектом під управлінням та особистою відповідальністю власника.

З повагою Артем Бабенко Linkedin

Залишити заявку Заповнити бриф