Меню
095 8167785
Telegram / Viber | Звони прямо сейчас!
UA / EN

Додаток для постачальника світлотехнічних рішень

iOS/Android/iPad
Задача

Розробити мобільне рішення, що дозволяє працювати з продукцією компанії "на ходу" без використання Інтернету. У процесі розробки додаток доповнився також інструментами для розрахунку освітленості та енергоефективності, віртуальним конструктором, базою знань, що перетворило його на повноцінну програму для роботи з асортиментом світлотехнічного обладнання.

Синхронізація
Об'єднання та синхронізація даних

інформація про продукти компанії (назви, зображення, характеристики) зберігалася на сайті та в ERP-системі у клієнта, тому нашим завданням стало об'єднання цієї інформації для використання у мобільному додатку.

Два типи бази даних та мультимовність

Єдина база даних ділиться на компактну та повну, англійську та російську версії. Користувач може вибрати необхідну базу та завантажити на пристрій, після чого для роботи програми інтернет вже не знадобиться

Калькулятори ефективності та освітленості

Кожен товар компанії має окремий екран з детальною інформацією, зображеннями, сертифікатами, його можна додати у вибране, подивитися проекти з цим товаром, розрахувати освітленість чи енергоефективність за допомогою калькуляторів, чи знайти дистриб'ютора цього товару.

Віртуальний конструктор

В айпад-версії додатка створено віртуальний конструктор для підбору обладнання в режимі реального часу. Користувач може вибрати обладнання, що сподобалося, і подивитися, як воно буде виглядати в потрібному приміщенні.

Команда проекту
Project manager
UI/UX Designer
Team lead
Ios Developer
Android developer

Бажаєте якісний та яскравий продукт? Зв'яжіться з нами!

Залишіть нам заявку з коротким описом вашої ідеї або зателефонуйте за номером 095 8167785. (На цьому номері є Viber та Telegram)

Індивідуальна гарантія та відповідальність власника з досвідом в ІТ з 2001 року.
Ми працюємо з бюджетами від 4000$ за одну програму клієнт.

Чим моя компанія відрізняється від конкурентів

До початку повномасштабної війни на ринку України було близько 100 компаній, що надавали послуги у сфері мобільної розробки.
З них 60 компаній працюють тільки на західний ринок і клієнти з України їм не цікаві і швидше за все ви навіть не знайдете їхньої реклами.
З 40 компаній, що залишилися, у яких є перевірена штатна команда – 15 компаній.
При цьому у 5 великих компаній зі штатом від 100 розробників і у них цінник розробки стартує від 100 000 доларів.
Ще 5 компаній мають штат 3-5 програмістів. Що не підходить для проектів, де важлива оперативність та складність проекту вище середнього.
Залишається 5 компаній на всю Україну. Де швидше за все ви працюватимете через менеджера, стикаючись з проблемами бюрократії та низької відповідальності найманих людей.
І тільки моя компанія може запропонувати вам роботу за вашим проектом під управлінням та особистою відповідальністю власника.

З повагою Артем Бабенко Linkedin

Залишити заявку Заповнити бриф