Меню
095 8167785
Telegram / Viber | Звони прямо сейчас!
UA / EN

Розробка веб-сервісу
для відстеження дзвінків
О проекте

Alloka - стартап-сервіс, що успішно розвивається, основна мета якого - надати клієнтам можливість відстежувати джерела і властивості дзвінків клієнтів.

Клієнт реєструється, отримує обліковий запис і встановлює на сайт унікальний скрипт, після чого може відстежувати з якого сайту прийшов користувач, який ключовий запит набрав у пошуковій системі та багато іншого.

Визначення джерела дзвінка

Аллока визначає джерело дзвінка за допомогою трекінгових номерів. Кожен відвідувач сайту бачить різні номери, але з переадресацією на телефон власника сайту. Номери ротуються на сайті за револьверним принципом – одному користувачеві показується один номер, іншому інший.

  • Всі дані в одному місці

    Система пам'ятає, кому який номер був показаний, і це дозволяє зібрати унікальні дані про дзвінок. Ви можете знати, що саме шукала в пошуковій системі людина перед тим, як зателефонувати вам, або за яким конкретно рекламним оголошенням вона перейшла.

  • Реалізація

    Основна частина проекту реалізована нами мовою Ruby з використанням веб-фреймворку Ruby on Rails. Частина функціоналу, пов'язана з обробкою власних веб-сесій і дзвінків, реалізована мовою Perl.

Результати нашої роботи

Сервіс отримав безліч нагород на стартап-заходах. у тому числі на WebReady, та залучив інвестиції венчурного фонду The Untitled.

Відгуки

Ми працювали з AB Design у режимі повного занурення у проект у форматі Scrum. Без довгих ТЗ та шаблонних підходів – як зі своєю командою. По суті AB Design стали нашим офісом розробки на час роботи над пілотною версією нашого проекту. Те, що ми знаходились у різних містах, не було помітно, ті ж самі обговорення, планування, онлайн мітинги. Із радістю продовжимо працювати з командою над іншими проектами.
Михайло, Cofounder проекту Alloka

Бажаєте якісний та яскравий продукт? Зв'яжіться з нами!

Залишіть нам заявку з коротким описом вашої ідеї або зателефонуйте за номером 095 8167785. (На цьому номері є Viber та Telegram)

Індивідуальна гарантія та відповідальність власника з досвідом в ІТ з 2001 року.
Ми працюємо з бюджетами від 4000$ за одну програму клієнт.

Чим моя компанія відрізняється від конкурентів

До початку повномасштабної війни на ринку України було близько 100 компаній, що надавали послуги у сфері мобільної розробки.
З них 60 компаній працюють тільки на західний ринок і клієнти з України їм не цікаві і швидше за все ви навіть не знайдете їхньої реклами.
З 40 компаній, що залишилися, у яких є перевірена штатна команда – 15 компаній.
При цьому у 5 великих компаній зі штатом від 100 розробників і у них цінник розробки стартує від 100 000 доларів.
Ще 5 компаній мають штат 3-5 програмістів. Що не підходить для проектів, де важлива оперативність та складність проекту вище середнього.
Залишається 5 компаній на всю Україну. Де швидше за все ви працюватимете через менеджера, стикаючись з проблемами бюрократії та низької відповідальності найманих людей.
І тільки моя компанія може запропонувати вам роботу за вашим проектом під управлінням та особистою відповідальністю власника.

З повагою Артем Бабенко Linkedin

Залишити заявку Заповнити бриф