Меню
095 8167785
Telegram / Viber | Звони прямо сейчас!
UA / EN

Land rover
jaguar

Розробка мобільного додатку
для власників автомобілів
Landrover Jaguar Priority Club

Мобільний додаток для учасників програми лояльності Jaguar та Landrover

У процесі доопрацювання старої програми ми запропонували замовнику змінити дизайн. Старий дизайн був незручний з погляду навігації і просто вийшов із моди. Новий дизайн виконаний у стилістиці брендів, навігація здійснюється за допомогою бокового меню, зроблено чіткіше розмежування функціоналу для зареєстрованих та звичайних користувачів.

Особистий кабінет

Програма створена для учасників програми лояльності Landrover Jaguar Priority Club. Після реєстрації користувачеві доступний розширений функціонал програми з можливістю переглянути сервісну історію, запросити допомогу на дорогах, вивчити інструкції до автомобіля, перевірити періодичність проходження техобслуговування.

Доступ до важливих функцій

Після детального аналізу попереднього дизайну програми ми розмістили функціонал, що найчастіше використовується користувачам, на головному екрані. Менш важлива інформація розміщена у бічне меню.

Дилери та партнери на карті

Для учасників програми лояльності важливо мати швидкий доступ до партнерів програми та дилерів. У програмі дилери та партнери сортуються за віддаленістю до користувача з підрахунком відстані до нього. Усіх партнерів можна побачити на карті та побудувати маршрут за допомогою засобів навігації.

Бажаєте якісний та яскравий продукт? Зв'яжіться з нами!

Залишіть нам заявку з коротким описом вашої ідеї або зателефонуйте за номером 095 8167785. (На цьому номері є Viber та Telegram)

Індивідуальна гарантія та відповідальність власника з досвідом в ІТ з 2001 року.
Ми працюємо з бюджетами від 4000$ за одну програму клієнт.

Чим моя компанія відрізняється від конкурентів

До початку повномасштабної війни на ринку України було близько 100 компаній, що надавали послуги у сфері мобільної розробки.
З них 60 компаній працюють тільки на західний ринок і клієнти з України їм не цікаві і швидше за все ви навіть не знайдете їхньої реклами.
З 40 компаній, що залишилися, у яких є перевірена штатна команда – 15 компаній.
При цьому у 5 великих компаній зі штатом від 100 розробників і у них цінник розробки стартує від 100 000 доларів.
Ще 5 компаній мають штат 3-5 програмістів. Що не підходить для проектів, де важлива оперативність та складність проекту вище середнього.
Залишається 5 компаній на всю Україну. Де швидше за все ви працюватимете через менеджера, стикаючись з проблемами бюрократії та низької відповідальності найманих людей.
І тільки моя компанія може запропонувати вам роботу за вашим проектом під управлінням та особистою відповідальністю власника.

З повагою Артем Бабенко Linkedin

Залишити заявку Заповнити бриф