Меню
095 8167785
Telegram / Viber | Звони прямо сейчас!
UA / EN

Card it Smart

Мобільний додаток, який зберігає дані про ваші кредитні картки і дозволяє не витрачати зайві гроші
Задача

Розробити мобільний додаток, який допомагає користувачам вчасно погашати платежі за кредитними картками, надійно зберігає всю інформацію та визначає найвигідніші пропозиції від банків, порівнюючи карти користувача за всіма основними параметрами: кредитний ліміт, комісія за зняття готівки, процентна ставка та cashback.

Всі ваші кредитки
зібрані в одному місці
Ваш кредитний будильник

Не треба пам'ятати, коли закінчиться пільговий період, адже за вас це зробить сама програма. Все що потрібно, так це вказати дату початку та тривалість пільгового періоду, а решту за Card it Smart.

Завжди в курсі

Card it Smart дуже розумна програма. Воно оцінює характеристики ваших карток та підкаже найкращу картку для кожної конкретної ситуації. Не витрачаючи час на аналіз умов за вашими картами та пошуку найвідповіднішої картки для зняття готівки, оплати за кордоном або найкращий cash-back. За вас це зробить програму!

У додатку розроблено систему біджів для карти. Після додавання карток користувачем, ми порівнюємо їх основні параметри та показуємо бедж кращої картки на головному екрані.

Захист передусім

Дані кредитних карток це не жарти і їх безпека серйозне завдання. Програма охороняє ваші дані 128 бітним шифруванням та чотиризначним паролем, який встановлюється за бажанням.

За бажанням користувач може легко та швидко надіслати основну інформацію по карті своїм родичам або партнерам електронною поштою або sms.

Команда проекту
Project manager
UI/UX Designer
Team lead
Ios Developer

Бажаєте якісний та яскравий продукт? Зв'яжіться з нами!

Залишіть нам заявку з коротким описом вашої ідеї або зателефонуйте за номером 095 8167785. (На цьому номері є Viber та Telegram)

Індивідуальна гарантія та відповідальність власника з досвідом в ІТ з 2001 року.
Ми працюємо з бюджетами від 4000$ за одну програму клієнт.

Чим моя компанія відрізняється від конкурентів

До початку повномасштабної війни на ринку України було близько 100 компаній, що надавали послуги у сфері мобільної розробки.
З них 60 компаній працюють тільки на західний ринок і клієнти з України їм не цікаві і швидше за все ви навіть не знайдете їхньої реклами.
З 40 компаній, що залишилися, у яких є перевірена штатна команда – 15 компаній.
При цьому у 5 великих компаній зі штатом від 100 розробників і у них цінник розробки стартує від 100 000 доларів.
Ще 5 компаній мають штат 3-5 програмістів. Що не підходить для проектів, де важлива оперативність та складність проекту вище середнього.
Залишається 5 компаній на всю Україну. Де швидше за все ви працюватимете через менеджера, стикаючись з проблемами бюрократії та низької відповідальності найманих людей.
І тільки моя компанія може запропонувати вам роботу за вашим проектом під управлінням та особистою відповідальністю власника.

З повагою Артем Бабенко Linkedin

Залишити заявку Заповнити бриф